Başkentte ’Garaj İndirim Günleri’ başladı

Sezon sonu indirimi olarak da bilinen indirim günlerinde ayakkabıdan çantaya, takım elbiseden spor kıyafetlerine kadar birçok ürün maliyet fiyatına satışa sunuldu. Yapılan ucuzluk panayırına ziyaretçiler yoğun ilgi gösteriyor.

“Günlük 100 bin ziyaretçi sayılarına ulaştık”

AVM Genel Müdürü Tahir Çelik, devrin hesaplı alışveriş devri olduğunu ifade ederek, “İnsanlar hem marka olsun hem de hesaplı olsun istiyor. İşte bunun tam adresi yapmış olduğumuz Garaj İndirim Günleri. Markalarımız elinde kalan stok fazlası ürünleri satabildiği için, müşterilerimiz ise çok hesaplı fiyatlara bu ürünleri alabildiği için mutlu oluyor. Yani her iki taraf için de karşılıklı bir memnuniyet söz konusu. Ayrıca bu şekilde diğer alışveriş merkezlerinden farkımızı vurgulayarak tercih sebebi oluyoruz. Hesaplı alışveriş, alternatif markalar, ferah mimari yapı, sınırsız eğlence, güvenli ve temiz bir ortam parametrelerini sorumlu yönetim anlayış ile birleştirdik ve günlük 100 bin ziyaretçi sayılarına ulaştık” şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan "23 Nisan Çocuk Kupası" Pursaklar’ın başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir