Down sendromlu çocuklar ve ailelerinin yüzü gülüyor

Özgün projeleri art arda hayata geçiren Pursaklar Belediyesi, hizmetleriyle takdir topluyor. Bunlardan bir tanesi olan Down Sendromlu Çocuklar Nezaket Eğitim Merkezinde eğitim gören çocuklar ve ailelerinin yüzü gülüyor. Arkadaş ortamlarına adapte olma, el becerilerini geliştirme, yeteneklerini keşfetme ve toplumla kaynaşma adına önemli bir hizmeti sunan Pursaklar Belediyesi Down Sendromlu Çocuklar Nezaket Eğitim Merkezindeki öğrenciler ile veliler duydukları memnuniyeti teşekkür ziyaretiyle ifade etti.

Pursaklar Belediyesi’ni ziyaret eden down sendromlu çocuklar ve ailelerini, Pursaklar Belediye Başkanı Yardımcısı Nedim Erçetin makamında ağırladı. Çocuklarla ve velilerle yakından ilgilenen Erçetin, “Sayın Başkanımız sizlere çok önem veriyor. Çocuklarımızın en iyi şekilde eğitim alması, hayatı dolu dolu yaşaması ve sizlerin de mutlu olması için bu özgün projeyi hayata geçirdi. Hep birlikte çocuklarımızı geleceğe hazırlayacağız” dedi.Hizmetlerden memnun kalan veliler Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin ve Başkan Yardımcısı Nedim Erçetin’e teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan Koçlar podyuma çıkacak başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir