Mamak Belediye Başkanı Akgül’den esnaf ziyareti

Mamak’ın ekonomisini güçlendirmek adına ilçe esnafının her zaman yanında olduklarını kaydeden Akgül, “Güçlü Mamak’ın yolu güçlü ekonomiden geçiyor. Bu hedefi gerçekleştirmek için esnafımızın yanında yer alıyor, esnafımıza her zaman destek oluyoruz” dedi.

Yerel yönetim anlayışlarının temelinde ortak akıl olgusunun önemine de değinen Akgül, “Göreve geldiğimiz günden itibaren ilçemizi vatandaşlarımızla birlikte yönetme düşüncemizi öncelikli hizmet politikamız olarak belirledik. Şehrimizin modern, sağlıklı ve yaşanabilir hale gelmesini hep birlikte kalkınma ile gerçekleştireceğiz. Burada bize yardımcı olacak en büyük unsur ise ortak aklın en önemli saç ayaklarından biri olan ilçe esnafımızdır” şeklinde konuştu.

Kasabından manavına, berberinden lokantasına bütün esnafı ziyaret eden Akgül, vatandaşlarla fotoğraf da çektirdi. Esnaf ziyaretinde çocuklarla da yakından ilgilenen Akgül, isteklerini dinledi.

Bir önceki yazımız olan Başkan Ak’tan inşaat projelerine yerinde inceleme başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir