Başkan Atasoy, Kuveytli iş adamlarıyla bir araya geldi

Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, Kuveyt Devleti Ticaret Odası Başkanı Fahad Al Joaan ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Kuveyt Devleti Ticaret Odası Genel Merkezinde yapılan görüşmede Türkiye Cumhuriyeti Kuveyt Büyükelçiliği diplomatları ve ticaret müşaviri Kerim Doğanay da hazır bulundu.

Ziyarette konuşan Atasoy, “Biz Türk iş dünyası olarak Türkiye Cumhuriyeti ve Kuveyt Devleti arasındaki ekonomik ticari, kültürel ve siyasi ilişkilerimize çok önem veriyoruz. Türkiye Sanayici İş Kadınları İş Adamları Konfederasyonu olarak Kuveyt Devletiyle Türkiye Cumhuriyeti arasında ekonomik ve ticari, ithalat ve ihracat ilişkilerimizin kalkınması için ne gerekiyorsa yapmaya ve Kuveyt Devleti Ticaret Odasıyla her türlü işbirliğine hazırız dedi.

Kuveyt Devleti Ticaret Odası Başkanı Fahad Al Joaan ise konuşmasında, “Öncelikle Kuveyt Devletine yapmış olduğunuz ziyaret için Ticaret Odası Yönetim Kurulu adına size çok teşekkür ederim. Biz de Kuveyt Ticaret Odası olarak Türkiye Cumhuriyeti ile olan ilişkilerimize çok önem veriyoruz. İki ülke arasındaki ekonomik ve ticari ilişkilerimize katkı sağlamak amacıyla Kuveyt Devletine yapmış olduğunuz ziyareti çok önemsiyoruz. Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu ile Kuveyt Devleti Ticaret Odası arasında iş birliği protokolü yapalım ve bu protokolü karşılıklı imzalayalım diye konuştu.

Posted Under
Genel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir