Kadın ve gençlere özel etkinlikler

Metin Alagöz Gençlik Merkezinde düzenlenen seminerlerle özellikle genç annelerin bilinçlenmesi hedefleniyor. 2017 yılında Aile İçi Eğitim, Sevgi Yolu, Evlilik ve Mutlu Olma adıyla düzenlenen 3 seminer kadınların kişisel gelişimlerine katkı sunarken, aile bağlarını güçlendirmelerine de yardımcı oldu.

Gelecek nesilleri yetiştiren annelerin iletişim becerilerini güçlendirmek, kalıcı davranış değişiklikleri oluşturmak, sorun çözme becerisini geliştirmek, eşler arası ilişkinin sağlıklı yürümesini sağlamak amacıyla gerçekleştirilen seminerlere 200 kadın katıldı.

Gençlerle sinema günleri

Gençlik ve Spor Müdürlüğü, gençlere yönelik etkinliklerine de hız kesmeden devam ediyor. Tarihi türde ve değerlere ışık tutan filmler de sinema günleri etkinliğiyle gençlerle buluşturuluyor. Gençlerin sosyalleşmesini ve nitelikli zaman geçirmelerini sağlayan etkinlikler milli bilinci de güçlendiriyor.

Gençlerin nitelikli zaman geçirmelerini önemsediklerini ifade eden Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Gençlik ve Spor Müdürlüğünü ilk kuran belediye olarak gençlerimize özel birçok farklı etkinlik düzenliyor, spor ve kültürel faaliyetlerle onların gelişimine katkı sunuyoruz. Milli ve manevi değerleri güçlendiren filmlerimiz gençlerin ilgisini çekti, düzenli aralıklarla bu etkinlikleri yapmaya devam edeceğiz dedi.

Posted Under
Genel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir