Tanzim satış için süre doluyor

Konuyu bir kez daha Twitter hesabından hatırlatan Başkan Gökçek, bir gazete haberini de paylaşarak, İkazımıza rağmen fiyatlar düşmedi Hafta sonu kadar böyle devam ederse, tanzim satışa başlıyoruz mesajını attı.

Gökçek, haberde, uyarılara rağmen fiyatlarını düşürmeyen sebze/meyve satıcılarının süresinin pazar günü dolacağını ve 3 ayrı tanzim satış projesinden birinin uygulamaya gireceğini belirterek, Fiyatlar düşmezse, Ankara tanzim satış mağazası hayırlı olsun. Tanzim satışla ilgili 3 yol üzerinde duruyoruz. Bunlardan biri kamyonet üzerinden satış ikincisi açık satış halleri yapmak üçüncü ise sebze ve meyve satan minik manavlar açmak Önümüzdeki günlerde bunun kararını vereceğiz açıklamasını yaptı.

Çiftçinin, girdi maliyetlerini de anlatın isteğini paylaştı

Başkan Gökçek ayrıca, Gökhan Hoyrazlı isimli bir takipçinin, Sayın Başkan, Beyaz TV’ye klasör dolusu dosyayla çıkıp belgelerle konuştuğunuz gibi, çiftçinin girdi maliyetlerini de belgelerle anlatsanız keşke! ifadelerinin yer aldığı tweet’ini de paylaşarak, Aslında aynı şeyi söylüyoruz. Çiftçi kazanmıyor, aracı kazanıyor bunun çözümünü birlikte bulmalıyız ifadelerini kaydetti.

Posted Under
Genel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir